Mediální služby

Buďte vidět! Jste nová firma, pořádáte sportovní akci, koncert, konferenci a chcete, aby se o Vaší akci dozvěděla veřejnost?

V moderní uspěchané době, která je přeplněna informacemi všeho druhu, je velmi obtížné zviditelnit svou firmu či projekt, ukázat ho médiím a veřejnosti. Proto Vám nabízím mediální služby – komunikaci s médii, psaní tiskových zpráv, komunikaci na webu či vytvoření a správu Facebookového profilu.

Mám několikaleté zkušenosti s prací v regionálních médiích i v oblasti PR. Jsem zástupce šéfredaktora i-deníku Vysočina-news.cz, jako PR pracovník Českého svazu aerobicu jsem působil na Mistrovství světa v Austrálii. V současné době poskytuji mediální služby Kulturnímu magazínu ZoomKartaréně HB a Sociálním službám Města Havlíčkův Brod, spolupracuji se SRC Fanatic. O spokojenosti mých klientů se dočtete v referencích.
 

Ukázky práce

Monitoring Motokárové závody s Rebelem
TZ - Patrik Bláha nedovolil překvapení, porazil i Michala Práška

Monitoring FISAF World Fitness and Hip Hop Championship 2011
TZ1 - V Austrálii startuje mistrovství světa, Češi patří k favoritům!
TZ2 - Češi vstoupili do šampionátu na jižní polokouli
TZ3 - Patnáct medailí pro Českou republiku
TZ4 - Týmy po semifinále sahají po medailích, jednotlivcům se příliš nedařilo
TZ5 - Češi vezou z Austrálie tři tituly mistrů světa!

TZ - Prázdniny v Brodě odstartovala Zoomba párty
TZ - Prázdniny v Brodě zakončí další Zoomba párty
TZ - Zoomba párty ukončila havlíčkobrodské kulturní léto 
TZ- Brod dobývaly královny krásy 


Názory odborníků:

Internet marketing: Facebook, web a dobrá komunikace

Prostřednictvím internetu se snaží zviditelnit velké firmy, neziskové organizace i drobní podnikatelé. Pro každou firmu či organizaci se dá vytvořit dobrý internetový marketingový mix, který využije neplacené a placené možnosti. Míra toho, kolik peněz do marketingu na síti dáte, je čistě na vás.

Zdarma můžete pracovat s Facebookem a dalšími sociálními sítěmi, blogy, web copywritingem - čili dobře napsanými texty pro váš web a zamyslet se na optimalizací vašeho webu pro vyhledávače. Za peníze pak můžete udělat například PPC reklamu, přičemž i tam platí, že za málo peněz se dá udělat hodně muziky, pokud si dáte záležet, zamyslíte se a nastavíte kampaň rozumně.

Je třeba si uvědomit, že v mnoha oborech dnes platí, že kdo není na síti vidět, jako by nebyl. Uživatelé internetu jsou aktivitám na síti otevřeni, ale zároveň očekávají přesvědčivou prezentaci, kvalitní dialog a určitou profesionalitu. Pro spoustu menších firem jsou vlastní internetové stránky velkou výhodou – usnadňují komunikaci s médii a širokou veřejností. Bez vysokých nákladů tak totiž mohou zpřístupnit celému světu nové informace, fotografie nebo videa z významných akcí.

Prvními kroky komunikace na sítí může být vytvoření stránky na Facebooku pro vaši firmu nebo produkt. Tím se uživatelé mohou stávat vašimi fanoušky a aktualizací své stránky je pravidelně informujete o novinkách. Krásně tím lze nahradit zprávy na webové prezentaci, neboť pomocí jednoduchého nástroje můžete novinky z Facebooku přenést i na svůj web.

Zdroj: marketingova-kancelar.cz, autor: Ing. Richard Kafoněk