Reference

Za sebou mám několik let praxe, což dokazují i níže uvedené reference spokojených klientů, se kterými jsem spolupracoval nebo stále spolupracuji. Patří mezi ně například komunikační agentura Commservis.comMěsto Havlíčkův Brod, Základní škola U Trojice, Sociální služby města Havlíčkův Brod, Kartaréna HB, Centrum Vysočina, o. p. s.klub OKO, i-deník Vysočina-news.cz, kabelová televize HBin a dalšími instituce i jednotlivci.

Jana Fischerová, poslankyně Parlamentu ČR
Ondřeje Rázla znám už několik let, sleduji jeho postupný profesionální růst. Setkávala jsem se s ním například v rámci spolupráce mezi partnerskými městy Havlíčkův Brod a Brixen, kdy mediálně vše zvládal na výbornou, dále při Letní žurnalistické škole, ale i jiných akcích. Nyní sleduji jeho příspěvky na webu Vysočina-news.cz. Ondřej je spolehlivý a pracovitý člověk, kterého bych si dovedla představit do týmové spolupráce. 


Jan Tecl, starosta města Havlíčkův Brod
S Ondřejem Rázlem spolupracuji již delší dobu. Vážím si jeho profesionálního přístupu, zodpovědnosti a nových nápadů, které do projektů přináší. Již nyní se těším na další spolupráci.


Tomáš Zdechovský, ředitel komunikační agentury Commservis.com
Opakovaně jsem spolupracoval s Ondřejem Rázlem na projektech v oblasti public relations, marketingu a při točení reklamních spotů. Velmi si ho vážím za jeho profesionalitu a pracovitost, se kterou vždy k projektům přistupoval. Vážím si Ondřeje natolik, že mohu otevřeně říci, že kdyby někdy přišel žádat ke mně o práci, řeknu rozhodně ANO. 


Milan Pilař, Centrum Vysočina, o. p. s. a autor projektu Vysočina-news.cz
Ondřeje Rázla znám od jeho středoškolských studií a mohl jsem sledovat jeho postupný odborný růst. Čeho si ale na něm cením nejvíce, je jeho pracovitost a svědomitost, s nimiž ke své práci přistupuje. To je ve spojení s jeho odborností zárukou kvalitních výsledků, kterých Ondřej ve své činnosti dosahuje. 


Hynek Bouchal, ředitel Gymnázia Havlíčkův Brod
S Ondřejem Rázlem spolupracuji dlouhou dobu a mnohokrát jsem se tak mohl přesvědčit a ujistit, že patří k těm nemnoha novinářům, kteří ke své práci přistupují zodpovědně a svědomitě. Vždy a všude má oči i uši otevřené, a tak dokáže přesně a objektivně vystihnout podstatu skutečnosti, o níž zpravuje.


Jana Zuščicová, PR & marketing consultant
"S Ondřejem Rázlem spolupracuji dlouhé roky v oblasti audiovizuálních médií. Jeho kariéru sleduji už 6. rokem. Od svých začátků se práce s ním vyznačuje precizností, kvalitou a spolehlivostí. Ondřej perfektně pracuje s kamerou, navíc je s ním skvělá domluva a tak není problém dojednat v podstatě cokoli. Sám Ondřej je velice pozitivní a optimistický člověk otevřený všem nápadům a názorům. Práce s ním je radost jak po profesní, tak po lidské stránce a mohu ho jedině doporučit." 


Michal Prášek, provozovatel KartArény HB
S Ondřejem Rázlem spolupracui delší dobu a s jeho profesionální prácí jsem velmi spokojený. Spolupracujeme i na projektu motokár v HB a musím říct, že bez jeho schopností by bylo velmi obtížné se dostat do podvědomí lidí, nejen že odvádí skvělou práci, ale je i motorem, který žene celý projekt spravným směrem


Michal Kindl, majitel VM ART production
Naše produkční agentura má s prací pana Ondřeje Rázla výborné zkušenosti. Jeho práce byla vždy velice profesionální a obětavá. Těšíme se na další spolupráci! 


Světlana Pátková, šéfredaktorka Havlíčkobrodských listů
Ondřej se již jako malý kluk zúčastnil soutěže O nejkrásnější text o Havlíčkově Brodě, kterou vypsalo město v roce 2001. A díky své poctivosti a přístupu k práci vyhrál! Tehdy jsem vůbec netušila, že se sním zanedlouho setkám jako s úspěšným redaktorem a kameramanem, navíc sympatickým mládencem, který je vždy ochotný okamžitě reagovat a odvádět kvalitní práci. Proto, i pro další kvality osobnosti dnes pracuje jako sporotovní redaktor pro Havlíčkobrodské listy, měsíčník radnice.


Magdalena Kufrová, ředitelka Domova pro seniory, Reynkova
Spolupracuji s Ondřejem Rázlem již dva roky na projektu Žurnalistická škola pro seniory v Domově pro seniory, Reynkova, jejíž součástí je vydávání časopisu Jablíčko- časopis uživatelů sociálních služeb. Ondřej je duchovním otcem tohoto časopisu. Velice si na Ondřejovi vážím jeho pracovitosti, trpělivosti, kreativnosti, schopnosti zaujmout a hlavně jeho empatického přístupu k seniorům. Jeho pravidelné schůzky s klienty přináší nové nápady, chuť něco vytvářet a tím zkvalitňuje jejich život ve stáří a za to mu náleží velký dík. 


MUDr. Pavel Vávra, Kryocentrum Vysočina
V rámci nejrůznějších promo akcí spolupracujeme s kameramanemOndřejem Rázlem. Díky jeho práci jsme dokázali výborně odprezentovatvšechny důležité aktivity, které v našem Kryocentru proběhly. S kvalitoua úrovní zpracování pořízených záznamů jsem velmi spokojen.

 

Klára Sojková, ředitelka Základní školy školy, Speciálně pedagogického centra a Školní družiny U Trojice Havlíčkův Brod
Ondřej Rázl, zodpovědný a spolehlivý pracovník v oboru médií a žurnalistiky. Jeho práce je samostatná, ochotná, velmi iniciativní a flexibilní. Dobře spolupracuje jako redaktor, reportér i tvůrce videí – je ochotný přizpůsobit se návrhům druhé strany, i když s jeho nápady a fantazií tomu mnohdy není potřeba. Pro naši školu vyhotovil ne jednu reportáž – spolupráce naprosto úžasná a výsledek ojedinělý! Další spolupráci vždy rádi uvítáme.
oficiální potvrzení 


Lukáš Böhm, kapitán a trenér Rugby Club Orli Havlíčkův Brod
Chcete být vidět na Vysočině? Požádejte o spolupráci Ondřeje Rázla! Tak bych hodnotil spolupráci s tímto odborníkem na své pozici. Za každého hovoří činny a jeden bych tu měl. Díky mediální podpoře od Ondřeje ví o našem klubu spousta lidí, hráčů, fanoušků i ostatních podporovatelů. Nebýt této mediální podpory, tak o nás málokdo ví. 


Robert Mrkvička, ředitel sportovně relaxačního centra Fanatic 
Ondra Rázl je bezvadný moderátor, novinář, kameraman, reportér, organizátor...


Michaela Miřátská, koordinátorka dobrovolníků Fokus Vysočina
Pan Ondřej Rázl se aktivně podílí na propagační činnosti našeho Dobrovolnického centra, hovořím o bezproblémové spoluprácizaložené na hodnotné činnosti s reálnými výstupy pro naše Dobrovolnické centrum.
celé oficiální potvrzení